Munkáját Baranya megyében kezdte: az Állami Törzsállattenyésztő Állomás főállattenyésztője (1952-től), a Megyei Tanács Mezőgazdasági Osztályának főállattenyésztője (1961-től), majd a Megyei Állattenyésztési Felügyelőség igazgatója (1964–1980). Ezt követően az OTÁF Üllői embrióátültető állomásának igazgatója.
Állattenyésztés és Takarmányozás, 2007.2:116. [nekrológ]