1939-től dolgozott a postán, nemzetközi rádiótávirász. A Pécsi Postaigazgatóság munkatársa (1945-től), az igazgatóság gazdasági hivatalának vezetője (1957–1978). A Baranya Megyei Labdarúgó Szövetség főtitkára (1949-től), az MLSZ alelnöke, a Pécsi Postás SE elnöke (1969–1990).
Postás Dolgozó, 1986.5:5. : ill. Új Dunántúli Napló, 1999.03.04:16. [nekrológ]