Pécsett szentelték pappá. A pécsi nagyszemináriumban prefektus és tanár (1942-től), a Szent Pál Társulat igazgatója (1942). Szigetvár plébánosa (1953-tól), Pécsett irodaigazgató (1958-tól), Pécs-Belváros plébánosa (1964-től).
Diós István: Lelkipásztoraink 1945–2010. – Budapest : Szent István Társulat, 2015. Szemináriumi Élet, 1942.12:5. : ill.